Do Vyškova jely ženy Náchoda vyhrát. Poslední Vyškov zatím uhrál pouze remízu v Přerově a doma všechno prohrál. Tentokrát ale bylo vše jinak. Eliška Boučková porazila Zuzanu Štěrbovou na první dráze. Pak ale na vyrovnaně hrající soupeřku nestačila a nakonec prohrála téměř o 30 kuželek. Blízko porážky byla i Martina Hrdinová. Téměř po celý zápas s Darinou Kubíčkovou prohrávala, nakonec ale v poslední dorážce vybojovala vítězství o 4 kuželky. Martina měla v poslední dorážce o 4 újezdy méně než soupeřka. Při stavu 1:1 vedl Vyškov překvapivě o 25 kuželek.

Ještě hůře pro Náchod bylo ve druhé třetině. Držitelka rekordu náchodských drah Jana Vejmolová potvrzovala, že se jí proti Náchodu daří a v polovině měla nahráno už 313 kuželek. Pak trochu zvolnila a končila na 590 kuželkách, na vítězství 4:0 nad Šárkou Majerovou to ale stačilo. Katka Majerová předvedla výbornou druhou dráhu 167 kuželek. Další tři dráhy ale vyhrála Pavla Fialová a získala bod pro Vyškov, i když porazila o 21 kuželek méně. Po dvou třetinách vedl Vyškov už 3:1 o 61 kuželek.

Ani v poslední třetině se Náchodu zvrat nepodařil. Nikola Portyšová vyhrála proti Zuzaně Honcové jen první dráhu. Hlavně na druhé a třetí dráze byla výrazně lepší vyškovská hráčka. Aneta Cvejnová jasně porazila Lucii Trávníčkovou a výkonem 604 kuželek se stala nejlepší hráčkou zápasu. Její finiš ale přišel pozdě. Aneta sice na poslední dráze porazila 176 kuželek, její finiš ale přišel pozdě, v celkovém součtu Náchodu chybělo na Vyškov 36 kuželek. Náchod prohrál ve Vyškově 2:6 a stal se prvním týmem, který s Vyškovem ztratil oba body.

Kubíčková – Hrdinová                     2:2 (547:551)

Štěrbová – Boučková                       3:1 (592:563)

Vejmolová – Majerová Š.                 4:0 (590:533)

Fialová – Majerová K.                       3:1 (541:562)

Trávníčková – Cvejnová                   1:3 (546:604)

Honcová – Portyšová                       3:1 (588:555)