Další zápas 3. ligy sehrál Náchod v České Lípě, kde mají své domácí dráhy Verneřice. Na úvod nastoupil Láďa Beránek a tentokrát se mu podařilo dohrát až do konce a s kvalitním výkonem 593 kuželek. Hlavně díky lepší dorážce porazil Radka Macha a získal první bod pro Náchod. Tonda Hejzlar pokazil první a poslední dráhu. Mezitím se mu dařilo, ale na Dana Sekyru to nakonec o 2 kuželky nestačilo. Po první třetině vedl Náchod o 25 kuželek, ale na body to bylo 1:1.

Denis Hofman těsně prohrál s Petrem Kramerem první dráhu, pak pokazil druhou dráhu a byl vystřídán Martinem Hanušem. Martin Hanuš zápas otočil a hlavně díky kvalitní třetí dráze nakonec vyhrál. Další dvojice dopadla jednoznačně pro Náchod. Tomáš Majer porazil na všech čtyřech drahách Miloslava Plška. Po dvou třetinách vedl Náchod 3:1 o 79 kuželek a byl vítězství podstatně blíže než Verneřice.

I poslední část ovládli náchodští hráči. Honza Adamů si vytvořil bezpečný náskok nad Martinem Ledwoněm už na první dráze. Franta Hejna se rozjížděl pomaleji, první dráhu s Patrikem Kukeněm prohrál. Pak se ale Franta postupně zlepšoval a nakonec jasně vyhrál. V celkovém součtu Náchod vyhrál v České Lípě nad Verneřicemi přesvědčivě 7:1 o 142 kuželek.

Mach – Beránek                    1:3 (566:593)

Sekyra – Hejzlar                    2:2 (546:544)

Kramer – Hofman + Hanuš  2:2 (525:542)

Plíšek – Majer T.                    0:4 (515:552)

Ledwoň – Adamů J.              2:2 (537:559)

Kukeně – Hejna                     1:3 (524:565)