Další domácí zápas zvládl Náchod proti Žižkovu. Martin Hanuš začal zápas proti Martinu Beranovi sérií devítek a když po 60 hodech vedl o 23 kuželek, vypadalo to na jasné vítězství. Pak se ale Martinu Hanušovi přestalo dařit a jeho žižkovský jmenovec se naopak výrazně zlepšil. Nakonec Martin Beran zápas otočil a vyhrál o 23 kuželek. Získal tak první a poslední bod Žižkova. Zpočátku vyrovnaný zápas mezi Frantou Hejnou a Jirkou Zetkem přeměnil Franta na poslední dráze v jasné vítězství a tak Náchod vedl po první třetině o 15 kuželek při nerozhodném stavu 1:1.

Druhá třetina byla rozhodující a Náchod v ní získal dostatečný náskok. Petr Veverka držel krok s Denisem Hofmanem jen na první dráze, kterou prohrál o 1 kuželku. Další tři dráhy už jasně vyhrál Denis. Tonda Hejzlar střídal výborné hody se špatnými a nakonec porazil Pavla Holuba o 10 kuželek. Náchod získal bezpečný náskok 3:1 o 98 kuželek.

Závěrečná třetina se již odehrála v poklidu a o vítězství Náchoda nebylo pochyb. Nejdramatičtější situací bylo zranění Láďi Beránka ve 42. hodu. Na výkon družstva to ale vliv nemělo. Střídající Tomáš Majer ho plnohodnotně zastoupil a dokončil vítězství 4:0 nad Ivanem Žaloudíkem.

Afričan Honza Adamů se po příletu z černého kontinentu již dostatečně aklimatizoval a s přehledem překonal šestistovku výkonem 609 kuželek. Jeho soupeř Lukáš Vacek také předvedl kvalitní hru, ale až ve druhé půli. Po první šedesátce 258 kuželek se v té druhé zlepšil na 332 kuželek. Ztráta na Honzu ale už byla příliš velká, Náchod vyhrál nad Žižkovem jednoznačně 7:1 o 163 kuželek. Největší soupeř Náchoda, Kolín, překvapivě prohrál doma s Radlicí, a tak Náchod navýšil vedení na čele tabulky už na 7 bodů.

Hanuš – Beran                                  2:2 (561:584)

Hejna – Zetek                                     3:1 (578:540)

Hofman – Veverka                             4:0 (559:486)

Hejzlar – Holub                                  2:2 (566:556)

Beránek + Majer T. – Žaloudík        4:0 (576:530)

Adamů J. – Vacek                             2:2 (609:590)