Už jako druholigový tým přivítal Náchod v domácím zápase Pardubice. Martin Hanuš se opět rozjížděl pomaleji, ale od druhé dráhy byl jasně lepší. Druhá dvojice byla vyrovnanější. Zlepšený výkon Milana Vaňka ve druhé polovině přinesl bod hostům. Franta Hejna na soupeře ztratil hlavně v dorážce. Po první třetině vedl Náchod o 51 kuželek, na body to ale bylo 1:1.

Denis Hofman začal ve velkém stylu, na první dráze porazil 166 kuželek. Po dvou drahách vedl nad Vítem Veselým o 33 kuželek a ještě před poslední dorážkou vedl o 26 kuželek. Poslední dorážku ale vyhrál Vít Veselý 80:26 a zápas otočil ve svůj prospěch. Zpočátku vyrovnaný zápas mezi Tomášem Majerem a Michalem Šicem nakonec vyhrál Tomáš díky poslední dráze 164 kuželek. Tomáši stačilo 593 kuželek na nejlepší výkon zápasu. Po dvou třetinách se toho moc nezměnilo. Stav byl 2:2 a 49 kuželek pro Náchod.

Náchodu stačilo jednu z posledních dvojic vyhrát a udržet celkový náskok. Tohoto úkolu se výborně zhostil Honza Adamů. Už po třech drahách porazil Michala Talacka a ukončil tím pardubické naděje na remízu. Na jasné vítězství to zpočátku vypadalo i v páté dvojici. Dan Stráník ale po první dráze 99 kuželek hodil na druhé dráze 170 kuželek. Láďa Beránek se v polovině startu nechal vystřídat Tondou Hejzlarem, ten ale obě dráhy s Danem Stráníkem prohrál. Náskok na kuželky byl ale dostatečný, a tak Náchodu nejhorší domácí výkon sezóny stačil na vítězství 5:3 o 78 kuželek.

Hanuš – Hubáček                              3:1 (582:511)

Hejna – Vaněk                                    2:2 (559:579)

Hofman – Veselý                               2:2 (545:573)

Majer T. – Šic                                     2:2 (593:567)

Beránek + Hejzlar – Stráník             1:3 (548:561)

Adamů J. – Talacko                          4:0 (583:541)