Náchod byl v utkání ve Zlíně favoritem, ale tak výrazný rozdíl mezi oběma soupeři asi nikdo nečekal. V úvodu utkání byly jasně lepší náchodské hráčky. Dařilo se hlavně Šárce Majerové, která zazářila na třetí dráze výkonem 176 kuželek a končila na čísle 595. Martinu Zimákovou porazila téměř o 100 kuželek. O něco horší, ale přesto kvalitní byl výkon Martiny Hrdinové. I ona si bez problémů poradila s dvojicí zlínských soupeřek. Náchod po první třetině vedl 2:0 a měl vysoký náskok 175 kuželek.

K potvrzení vítězství tak Náchodu stačilo vyhrát ještě jednu dvojici a o to se postarala Nina Brožková. Kvalitním výkonem porazila na všech drahách Ditu Trochtovou. Náchodu tak nevadila ani slabší forma Elišky Boučkové, která jasně prohrála s nejlepší hráčkou domácích, Bohdanou Jankových. Po dvou třetinách tak Náchod disponoval dostatečně vysokým náskokem 3:1 a 186 kuželek a mohl již oslavovat vítězství.

I poslední třetina potvrdila naprostou dominanci náchodského týmu. Do sbírky kvalitních výkonů přispěla Nikola Portyšová a poslední drahou 164 kuželek rozhodla o jasné výhře nad Natálii Trochtovou. Aneta Cvejnová po polovině hry pustila na dráhu Kateřinu Majerovou a obě společnými silami jasně porazily Lenku Menšíkovou. V celkovém součtu Náchod vyhrál ve Zlíně 7:1 o 284 kuželek a potvrdil aktuální výbornou formu.

Šustková + Matlachová – Hrdinová     0,5:3,5 (481:557)

Zimáková – Majerová Š.                      0:4 (499:595)

Jankových – Boučková                       3:1 (542:493)

Trochtová D. – Brožková                      0:4 (482:542)

Trochtová N. – Portyšová                    2:2 (516:567)

Menšíková – Cvejnová + Majerová K.  1:3 (488:538)