Dalším soupeřem náchodských žen byl Zlín, se kterým na podzim v úvodním kole prohrály. Úvod vyšel lépe Zlínu, obě domácí hráčky vyhrály první dráhu. To bylo ale ze strany Zlína v první třetině vše a zbývajících 6 dílčích bodů získaly Martina Hrdinová a Šárka Majerová. Obě náchodské hráčky nakonec s přehledem vyhrály a stanovily stav 2:0 a 71 kuželku pro Náchod.

Nina Brožková naložila s Hanou Stehlíkovou velmi podobně jako předchozí náchodské hráčky. První dráhu těsně prohrála, ale pak už jasně ovládala vývoj zápasu. Kateřina Kolářová sice první dráhu nad Martinou Zimákovou vyhrála, ale nakonec se z vítězství radovala domácí hráčka. Náchod vedl po dvou třetinách ve Zlíně 3:1 o 93 kuželky a měl silně nakročeno k vítězství.

Aneta Cvejnová potvrdila pravidlo tohoto zápasu, že vyhraná první dráha přináší neúspěch. Bohdana Jankových další tři dráhy vyhrála a získala druhý bod pro Zlín. O vítězství Náchoda ale nebylo pochyb, protože Renata Šimůnková hrála výborný zápas. Vyhrála všechny čtyři dráhy a výborným výkonem 580 kuželek jasně porazila Martinu Ančincovou. Náchod tak vyhrál ve Zlíně 6:2 o 135 kuželek a vrátil Zlínu podzimní porážku i s úroky.

Matlachová – Hrdinová                       1:3 (526:565)

Zimáková Kr. – Majerová Š.                 1:3 (517:549)

Stehlíková – Brožková                         1:3 (495:535)

Zimáková M. – Kolářová                       2:2 (541:523)

Jankových – Cvejnová                         3:1 (544:522)