K prvnímu zápasu venku cestoval Náchod poměrně daleko, do Zlína, a po zajímavém průběhu si odtud přivezl cenný bod. Úvod zápasu vyšel lépe Náchodu. Lucie Moravcová kvalitním výkonem 569 vyhrála všechny dráhy a získala i slušný náskok v kuželkách Její soupeřka Kristýna Zimáková byla vystřídána ještě před první výměnou drah a ani Zuzana Slovenčíková proti Lucii Moravcové nic neuhrála. Body ale ztratila Martina Hrdinová ve vyrovnaném zápase proti Ditě Trochtové. Po první třetině byl stav 1:1 a na kuželky vedl Náchod o 73.

Náskok Náchoda ale dlouho nevydržel. Ve druhé třetině náchodské hráčky vyhrály jen jednu dráhu. Podařilo se to Elišce Boučkové proti Martině Zimáková, nakonec ale poměrně jasně vyhrála zlínská hráčka. Martina Ančincová si snadno poradila s Ninou Brožkovou i se střídající Šárkou Majerovou. Po dvou třetinách již vedl Zlín 3:1 o 25 kuželek.

Zápas byl ale nadále otevřený. Aneta Cvejnová porazila Hanu Stehlíkovou již po třech drahách a získala tím druhý bod pro Náchod. Zápas mezi Bohdanou Jankových a Nikolou Portyšovou byl velmi vyrovnaný, po třech drahách byl stav 1:1. Před poslední drahou ale byl blíže k vítězství Náchod, protože v celkovém součtu vedl o 29 kuželek. Poslední dráhu vyhrála domácí Jankových, což znamenalo minimálně bod pro Zlín. Nakonec mohl mít Zlín i 2 body, protože Aneta Cvejnová poslední dráhu pokazila a na celkový součet nakonec Náchod vyhrál jen o 8 kuželek. Zápas, který mohly vyhrát oba týmy, nakonec skončil zaslouženou dělbou bodů.

Trochtová – Hrdinová 3:1 (537:529)

Zimáková K. + Slovenčíková – Moravcová 0:4 (488:569)

Ančincová – Brožková + Majerová 4:0 (551:485)

Zimáková M. – Boučková 3:1 (552:520)

Jankových – Portyšová 2,5:1,5 (553:539)

Stehlíková + Matlachová – Cvejnová 1:3 (477:524)