Náchod B se v dalším divizním zápase představil na drahách vedoucího týmu z Dobrušky. Úvodní dvojici vyhrál Lukáš Fanc, když Martinu Hanušovi se příliš nedařilo do plných. Jarda Špicner potvrdil kvalitní formu, ale na výbornou dorážku Martina Děkana (98+99) nestačil. Dobruška tak vedla 4:0 o 55 kuželek.

K žádné změně nedošlo ani ve třetí dvojici. Jirka Slavík si bez problémů poradil s Frantou Hejnou. O zvrat se pokusil Aleš Tichý, ale narazil na výborného Romana Václavka. Za stavu 8:0 a 141 kuželek pro Dobrušku bylo o vítězství domácích již rozhodnuto. Šlo už jen o to, zda hosté získají nějaký čestný úspěch nebo zda odjedou s kanárem.

Miloš Voleský začal ve velkém stylu a první plné vyhrál o 29 kuželek. Pak se ale Michal Balcar rozehrál a Miloši Voleskému se přestalo dařit a zápas nakonec skončil jasným vítězstvím domácího hráče. V poslední dvojic bylo rozhodnuto o náchodském kanáru poměrně brzo. Honza Králíček vedl nad Jirkou Douchou v polovině už o 46 kuželek. Na konci šlo už jen o to, zda Honza překoná pětistovku. Nakonec Honza pětistovku zahodil posledním hodem, když na jednu kuželku ujel a zůstal na čísle 499.

Dobruška potvrdila svoji pozici v tabulce a nedala Náchodu žádnou šanci na úspěch. Domácí hráči opět předvedli výborné výkony a tři z nich překonali hranici 490 kuželek. Náchod je po 4 kolech stále bez bodu, ale dosud hrál pouze s týmy z horní poloviny tabulky. Ty důležité zápasy, ve kterých bude třeba bodovat, na náchodské béčko teprve čekají.

 Fanc – Hanuš               454:426

Děkan – Špicner           495:468

Slavík – Hejna             462:424

Václavek – Tichý          493:445

Balcar – Voleský          433:399

Králíček – Doucha ml.  499:433

Autor: Tomáš Majer

Zanechat odpověd

Vaše emailová adresa nebude publikována.Emailová adresa je vyžadována.