Hráči Poděbrad mají doma vyrovnané výkony a pokaždé atakují nához 3200 kuželek a o osudu utkání rozhodují spíše hosté, zda dokáží tuto hranici překonat. A nebylo tomu jinak i toto utkání.

O první bod se postaral Tichý, který o své výhře rozhodl hlavně v druhé půli. Hejzlar podal solidní výkon a na poražené kuželky dokonce zvítězil. Na pomocné body to však bylo horší a tak si výhru přispal soupeř. Po první třetině se Náchod ujal mírného vedení 29 kuželek. Chybějícího Kováčika zastoupil David Stára a vedl si více než dobře. O své výhře rozhodl už po třech drahách a i když v závěru značně slevil na výhře to už nic nezměnilo. Majer zahrál na kuželku stejně jako Hejzlar (561), ale ani jemu to na bodování nestačilo. Náskok Náchoda se téměř nezměnil a na body bylo také vyrovnáno 2:2. Nástup bratrů Adamů byl však výborný a rozdíl za chvíli narostl na 80 kuželek. Vypadalo to na klidné dohrání, nebýt třetí dráhy, kdy hlavně Jan značně polevil a náskok se ztenčil na původní rozdíl. Další propad už však nepřišel a tak těsný rozdíl ve prospěch hostů už zůstal až do konce.

HOLÝ Miloš               502       1:3       522               TICHÝ Aleš

KŇAP Václav            552    2,5:1,5    561               HEJZLAR Antonín

ŠTICH Lukáš             536       1:3       531               STÁRA David

JÍROVEC Vít               564       2:2       561               MAJER Tomáš

MILÁČEK Jiří ml. (*) 523       2:2       523               ADAMŮ Tomáš

ŠUSTR Ondřej           531       2:2       537               ADAMŮ Jan

střídání: od 64. hodu: MILÁČEK Jiří ml. + MILÁČEK Jiří st.