Po zápase áčka nastoupili na poděbradskou kuželnu i hráči Náchoda B a soupeřem jim byl domácí tým Jiří Poděbrady. Úvod zápasu byl vyrovnaný. Zápas mezi Tomášem Douchou a Vaškem Kňapem rozhodla třetí dráha, kterou Tomáš za stavu 1:1 těsně prohrál. Čtvrtá dráha pak už byla jednoznačnou záležitostí domácího hráče. Aleš Tichý porazil Jirku Šafránka o 1 kuželku díky těžké existenci a již téměř prohraný zápas se mu podařilo vyhrát. Po první třetině vedly Poděbrady při stavu 1:1 o 59 kuželek.

Druhá třetina se stala jednoznačnou záležitostí domácích. Adam Janda porazil Martina Kováčika na všech čtyřech drahách a výkonem 611 kuželek sám nahrál více než 100 kuželek. Jirka Doucha se vzepřel Aleši Košnarovi pouze na třetí dráze, jinak byl zápas jasně v režii domácího hráče. Po dvou třetinách již bylo o osudu zápasu rozhodnuto, Poděbrady vedly 3:1 o 214 kuželek.

V závěru zápasu se tak hrálo jen o dílčí body. První dílčí bod získal Ondra Šafránek nad Jardou Špicnerem už po třech drahách. Ondra nakonec porazil 619 kuželek a stal se nejlepším hráčem zápasu. Danny Tuček první dráhu proti Láďovi Nožičkovi výrazně prohrál. Další tři dráhy ale těsně vyhrál a získal tak bod pro družstvo i při nižším celkovém výkonu. Náchod B v Poděbradech zklamal a odjel s vysokou porážkou 2:6 o 295 kuželek.

Kňap – Doucha T.                 3:1 (573:513)

Šafránek J. – Tichý               2:2 (551:552)

Janda – Kovačík                    4:0 (611:500)

Košnar – Doucha J.              3:1 (597:553)

Nožička – Tuček                    1:3 (533:527)

Šafránek O, – Špicner          3:1 (619:544)