Než se ženy Náchoda B v Poděbradech rozkoukaly, už výrazně prohrávaly. Denisa Kovačovičová prohrála první dráhu o 30 kuželek a Adéla Víšová o 28 kuželek. Denisa Kovačovičová nakonec dovedla zápas do vítězného konce, její soupeřce Vlastě Kohoutové se od druhé dráhy přestalo dařit. Adéla Víšová se také zlepšila, ale na kvalitně hrající Zdeňku Dejdovou nestačila. Po první třetině byla stav 1:1 a na kuželky vedly Poděbrady o 4.

Druhá třetina přinesla kvalitní výkon Denisy Nálevkové, která přesvědčivě porazila Magdalénu Moravcovou. Tři dráhy vyhrála a pouze na druhé dráze prohrála o 2 kuželky. Nedařilo se Kateřině Majerové, která uhrála proti Lence Honzíkové jen půlbod. Kateřina Majerová výrazně prohrála první dráhu, pak remizovala a dvakrát prohrála o 2 kuželky. Stav po dvou třetinách byl stále nerozhodný, ale na kuželky už vedl Náchod o 19.

Náskok byl sice mírný, ale podařilo se ho udržet až do konce. Lucie Slavíková předváděla na třech drahách kvalitní hru a první tři dráhy nad Jitkou Vackovou vyhrála. Celkové číslo si pokazila až poslední nevydařenou drahou, ale to už bylo o vítězství Náchoda rozhodnuto. Heleně Mervartové to tentokrát příliš nepadalo, ale Zuzanu Holcmanovou udržela a prohrála s ní jen o 5 kuželek. V celkovém součtu Náchod vyhrál v Poděbradech 5:3 o 32 kuželek a poprvé v sezóně se posunul do čela 2. ligy.

V čele 2. ligy ale Náchod vydržel jen jeden den. Start Kateřiny Majerové na čtvrté pozici byl shledán jako neoprávněný, protože tato hráčka nebyla před sezónou napsaná na žádné soupisce družstva žen a při prvním startu za družstvo A byla automaticky dopsána na soupisku družstva A, nemohla už tedy hrát za družstvo B. Výkon Kateřiny Majerové byl odečten, Náchod zápas v Poděbradech prohrál a další dva body mu budou odečteny na konci soutěže. Náchod tak na vedoucí Jihlavu ztrácí už tři body. O reálnou naději na postup přišel kvůli neznalosti pravidel kuželkářského sportu.

Kohoutová – Kovačovičová                  2:2 (497:528)

Dejdová – Víšová                                 3:1 (572:537)

Moravcová – Nálevková                       1:3 (494:546)

Honzíková – neoprávněný start           4:0 (561:0)

Vacková – Slavíková                            1:3 (523:541)

Holcmanová – Mervartová                    2:2 (507:502)