Po debaklu proti Hazlovu si ženy Náchoda B přijely spravit náladu do lázeňského města Poděbrad. Náchod B dosud neztratil venku ani bod, tentokrát ale narazil na kvalitního soupeře. Karolína Kovaříková ztratila naději na vítězství již po třech drahách, když s Lenkou Honzíkovou jednou remizovala a dvakrát prohrála, z toho jednou o 1 kuželku. Bod pro Náchod získala Denisa Kovačovičová, když ve vyrovnaném zápase porazila Michaelu Weissovou. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1 a na kuželky vedly Poděbrady o 14.

Kvalitní výkon ve druhé třetině předvedla Denisa Nálevková. Po polovině hry sice s Ladou Tichou těsně prohrávala, ve druhé polovině ale byla podstatně lepší. Elišce Boučkové se tentokrát příliš nedařilo a navíc narazila na kvalitní soupeřku. Magdalena Moravcová hodila na první šedesátku 307 kuželek a zápas jasně vyhrála. Za stavu 2:2 vedly Poděbrady již o 30 kuželek.

Po první dráze to ještě vypadalo, že by Náchod mohl zápas otočit. Náchodské hráčky snížily ztrátu na polovinu. Od druhé dráhy ale domácí hráčky náskok znovu navyšovaly. Helena Mervartová sehrála vyrovnaný zápas proti Zdeňce Dejdové, ale výpadek na třetí dráze jí připravil o vítězství. Helena Mervartová prohrála o 10 kuželek. Lucie Slavíková jasně vyhrála první dráhu, druhá dráha ale dopadla podstatně lépe pro Zuzanu Holcmanovou a poděbradská hráčka už těsné vedení udržela. Náchod prohrál v Poděbradech 2:6 o 43 kuželek a připsal si první letošní porážku venku. Náchod sice udržel první místo, ale jen o skóre před Hazlovem.

Honzíková – Kovaříková                  3,5:0,5 (552:527)

Weissová – Kovačovičová               2:2 (524:536)

Tichá – Nálevková                             1:3 (516:549)

Moravcová – Boučková                   3:1 (570:520)

Dejdová – Mervartová                      2:2 (558:548)

Holcmanová – Slavíková                 2:2 (532:529)