Ženy Náchoda zakončily podzimní část sezóny také v Praze, a to na kuželně Konstruktivy v Bráníku. Se soupeřem se příliš nepatlaly a o svém vítězství rozhodly poměrně rychle. Šárka Majerová porazila Marii Chlumskou na všech čtyřech drahách a v celkovém součtu vyhrála o 30 kuželek. Také Martina Hrdinová rozhodla o vítězství nad Emilií Somolíkovou již po 3 drahách. Po první třetině vedl Náchod 2:0 o 45 kuželek.

Druhá třetina vypadala úplně stejně jako ta první. Obě náchodské hráčky rozhodly o svém vítězství již po třech drahách. Konstruktiva tak ztratila i teoretickou naději na vítězství už 30 hodů po polovině zápasu.

Katka Majerová i přes 10 újezdů dosáhla nejlepšího výkonu zápasu (565 kuželek) a výrazně porazila Martinu Starecki. Mezi Ninou Brožkovou a Editou Koblížkovou byl nakonec rozdíl jen 2 kuželky, protože domácí hráčka na poslední dráze zabrala a vyhrála ji o 20 kuželek. Po dvou třetinách vedl Náchod 4:0 o 102 kuželek a o jeho vítězství nebylo pochyb.

V poslední třetině získali dílčí úspěchy i domácí hráčky. Jana Čiháková získala jediný bod pro Konstruktivu, když porazila dvojici náchodských hráček, Anetu Cvejnovou i Elišku Boučkovou.

Stejný výkon jako Aneta a Eliška (536 kuželek) dosáhla i Nikola Portyšová a stačilo jí to na vítězství nad Hanou Kovářovou. Náchod vyhrál na Konstruktivě s přehledem 7:1 o 102 kuželek. Domácí hráčky za celý zápas vyhrály jen 5 drah.

Chlumská – Majerová Š.                              0:4 (526:556)

Somolíková – Hrdinová                                1:3 (531:546)

Starecki – Majerová K.                                 0:4 (510:565)

Koblížková – Brožková                                1:3 (545:547)

Čiháková – Cvejnová + Boučková              2:2 (550:536)

Kovářová – Portyšová                                  1:3 (522:536)