Po třech kolech byly náchodské ženy stále bez bodového zisku, takže na Konstruktivu přijely s odhodláním poprvé letos vyhrát. Od začátku se zápas vyvíjel lépe pro Náchod. Šárka Majerová porazila Martinu Starecki na všech čtyřech drahách. Martina Hrdinová přenechala Marii Chlumské pouze jednu dráhu. Náchod vedl po první třetině 2:0 o 48 kuželek.

Druhá třetina přinesla vyrovnanější zápasy, ale opět se z vítězství radovaly hostující hráčky. Kateřina Majerová porazila Terezu Chlumskou na kuželky, když na dráhy byl stav nerozhodný. Kvalitní zápas sehrály Nina Brožková a Petra Najmanová. Lepší dorážka nakonec rozhodla o těsném vítězství Niny Brožkové. Po dvou třetinách měl Náchod jistotu minimálně remízy, když vedl 4:0 o 83 kuželek.

O vítězství ale ještě rozhodnuto nebylo. Domácí hráčky Edita Koblížková a Jana Čiháková zabraly a všechny tři dráhy vyhrály. Nikole Portyšové se tentokrát nedařilo a po dvou drahách byla střídána Ilonou Bezdíčkovou. Ztrácela i Aneta Cvejnová. Před poslední drahou už vedl Náchod jen o 4 kuželky a vidina prvního vítězství se pomalu začínala rozplývat. Na poslední dráze ale Aneta s Ilonou zabraly a dokázaly vybojovat pro Náchod první letošní vítězství. Náchod vyhrál na Konstruktivě 6:2 o 44 kuželek a v tabulce opustil sestupové příčky.

Starecki – Majerová Š.                         0:4 (496:527)

Chlumská M. – Hrdinová                      1:3 (515:532)

Chlumská T. – Majerová K.                  2:2 (510:536)

Najmanová – Brožková                        2:2 (558:567)

Koblížková – Cvejnová                         3:1 (538:538)

Čiháková – Portyšová + Bezdíčková    3:1 (543:504)