Po vítězném vstupu do jara v domácím zápase proti Rokycanům se ženy Náchoda představily na drahách Jihlavy. Úvod utkání nebyl jednoduchý. Šárka Brožková se trápila hlavě v dorážce a obě první dráhy s Šárkou Vackovou prohrála. Pomohlo ale vystřídáni za Ninu Brožkovou. Nina vyhrála zbývající dvě dráhy a nakonec porazila soupeřku o 2 kuželky. Klid do náchodských řad vnesla Martina Hrdinová, když jasně porazila Evu Rosendorfskou. Po první třetině tak Náchod vedl 2:0 o 71 kuželek.

V prostřední části domácí hráčky významnou část z náskoku Náchoda ukrojily. Šárka Dvořáková porazila Kateřinu Majerovou o 10 kuželek, když Kateřině nevyšla poslední dráha. Eliška Boučková hrála proti nejlepší hráčce domácích Karolíně Derahové a šanci na vítězství ztratila už po třech prohraných drahách . Stav po dvou třetinách byl 2:2 a Náchod vedl už jen o 42 kuželek.

K vítězství potřeboval Náchod v jedné z posledních dvou dvojic zvítězit. Podařilo se to Anetě Cvejnové, která ve vyrovnaném zápase porazila Martinu Melchertovou. Nikola Portyšová udržela dlouhodobě nejlepší hráčku domácích Janu Braunovovu a prohrála s ní jen těsně. Náchod tak udržel vedení v kuželkách, vyhrál v Jihlavě 5:3 o 33 kuželek a upevnil si 3. místo v ligové tabulce.

Vacková – Majerová Š. + Brožková           2:2 (477:479)

Rosendorfská – Hrdinová                           0,5:3,5 (479:548)

Dvořáková – Majerová K.                             3:1 (529:519)

Derahová – Boučková                                  3:1 (552:533)

Melchertová – Cvejnová                               1:3 (530:537)

Braunová – Portyšová                                 2:2 (537:521)