Slavia Praha vládne společně s Rosicemi kuželkářské lize žen. Kromě porážky v zápase s Rosicemi dosud Slavia neztratila ani bod. A právě na Slavii se představily ženy Náchoda, které mají za sebou úspěšnou sérii 6 vítězství za sebou. V úvodu měla Slavia do suverenity hodně daleko. Martina Hrdinová sehrála výborný zápas. Výkonem 625 kuželek vytvořila nejlepší náchodský výkon sezóny a Šárku Markovou porazila o propastných 140 kuželek. Slibně rozehraný zápas nedotáhla do vítězného konce Šárka Majerová proti Vlastě Kohoutové, když ztratila hlavně na třetí dráze. Po první třetině vedl Náchod překvapivě o 112 kuželek, když na body byl stav 1:1.

Druhá třetina byla v podání Náchoda podstatně horší. Nina Brožková sice vyhrála o 1 kuželku první dráhu. Na dalších třech drahách ale ona ani střídající Eliška Boučková nestačily na Ivanu Kaanovou. Bod pro Náchod vydřela Katka Majerová. Na kuželky sice prohrála s Michaelou Kučerovou, ale podařilo se jí vyhrát 3:1 na body. Jednu dráhu vyhrála o kuželku a druhou o 2 kuželky. Stav na body byl i nadále nerozhodný 2:2, ale z náskoku Náchoda zbylo jen 49 kuželek.

V závěru nastoupila za domácí Olga Hejhalová a od začátku začala snižovat náskok Náchoda. Rychle rozhodla o vítězství nad Nikolou Portyšovou a nakonec skončila jen o 1 kuželku za Martinou Hrdinovou. Podstatně vyrovnanější byl zápas mezi Anetou Cvejnovou a Vladimírou Malinskou. Aneta vyhrála první dvě dráhy, pak to ale vypadalo na vítězství domácí hráčky. Aneta Cvejnová nakonec vyhrála díky lepší poslední dorážce. V celkovém součtu nakonec Náchodu chyběly k velkému překvapení jen 4 kuželky. Náchod prohrál na Slavii 3:5 o 4 kuželky a ukončil tak sérii 6 vítězství za sebou.

Marková – Hrdinová                                     0:4 (485:625)

Kohoutová – Majerová Š.                            2:2 (575:547)

Kučerová – Majerová K.                               1:3 (544:533)

Kaanová – Brožková + Boučková              3:1 (562:510)

Malinská – Cvejnová                                    1:3 (566:569)

Hejhalová – Portyšová                                 3:1 (624:568)