Náchodské ženy se představily na těžkých drahách favorizované Slavie Praha. Na úvod získala bod pro hosty Majerová, když porazila Kohoutovou. Nedařilo se ale Hrdinové, která po slabém výkonu podlehla Kaanové. Po první třetině byl stav 1:1 a o 10 kuželek vedla Slavia.

V prostřední části sehrály náchodské hráčky dva vyrovnané zápasy, které ale byly bez bodového efektu. Marková rozhodla o vítězství nad Brožkovou výbornou poslední drahou 150. Votočková ztratila zápas proti Tauerové taktéž až na poslední dráze. Slavia tak šla do vedení 3:1 o 44 kuželky. Ani v poslední třetině náchodské hráčky na body nedosáhly. Šimůnkové se vydařily až poslední dvě dráhy, na vítězství nad Jurákovou to ale nestačilo. Bezdíčková dosáhla stejného výkonu 500 jako Šťastná, na dráhy ale vyhrála Šťastná 3:1. Po porážce na Slavii 1:7 o 67 kuželek Náchod klesl již na předposlední sestupové místo.

Kohoutová – Majerová             2:2 (509:523)

Kaanová – Hrdinová                 3:1 (506:482)

Marková – Brožková                 2:2 (518:501)

Tauerová – Votočková              3:1 (526:509)

Juráková – Šimůnková            2:2 (556:533)

Šťastná – Bezdíčková              3:1 (500:500)