Náchod se představil na drahách vedoucího týmu ligy, který dosud neztratil ani bod. Martina Hrdinová se slavného soupeře nezalekla a porazila Šárku Markovou na všech čtyřech drahách a celkem o 60 kuželek. Jen jedna kuželka jí chyběla do šestistovky. Nepodpořila jí ale Ilona Bezdíčková, která podobně jasným způsobem prohrála s Olgou Hejhalovou. Po první třetině bylo ještě vše otevřené, protože stav byl 1:1 a na kuželky vedl Náchod o 8.

Ve druhé třetině ale favorit ukázal svoji sílu. Náchodské hráčky Šárka Majerová a Lucie Moravcová neuhrály ani jeden dílčí bod. Většinu drah ale prohrály jen těsně. Kristýna Juráková s Vlastou Kohoutovou tak stanovily vedení Slavie 3:1 o 59 kuželek.

Třetí třetina už na vývoji zápasu nic nezměnila. Helena Gruszková vyhrála také s nulou, když se nedařilo ani Renatě Šimůnkové ani střídající Denise Nálevkové. Blízko k vítězství byla Aneta Cvejnová. Vedla nad Vladimírou Šťastnou v polovině hry o 37 kuželek. Vladimíra Šťastná se ale v druhé polovině hry výrazně zlepšila a nakonec o 2 kuželky vyhrála. Slavia vyhrála nad Náchodem poměrně jasně 7:1 o 129 kuželek a ukončila tak náchodskou sérii 7 zápasů bez porážky.

Marková – Hrdinová                                         0:4 (539:599)

Hejhalová – Bezdíčková                                   3:1 (570:518)

Juráková – Majerová Š.                                   4:0 (567:531)

Kohoutová – Moravcová                                  4:0 (537:506)

Gruszková – Šimůnková + Nálevková              4:0 (564:496)

Fořtová + Śťastná – Cvejnová                          2:2 (545:543)