Náchod se představil v Rosicích na drahách největšího favorita ligy. Úvodní dráhy sice náchodským ženám nevyšly, ale nakonec obě dvě byly blízko k bodovému zisku. Martina Hrdinová první dvě dráhy s Nikolou Tatouškovou prohrála, ale pak dvakrát vyhrála a na soupeřku ji chybělo jen 10 kuželek. Ještě blíž k vítězství byla Kateřina Majerová. Před poslední drahou prohrávala s Ivou Rosendorfovou o 20 kuželek, ale 18 kuželek se jí podařilo stáhnout a chyběly jí jen 2 kuželky. Rosice vedly 2:0, ale na kuželky to bylo jen o 12.

Výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy se naplno projevil ve druhé třetině. Natálie Topičová nejlepším výkonem kola 643 kuželek porazila nepřesně hrající Ilonu Bezdíčkovou o propastných 155 kuželek. Největší rozdíl mezi oběmi hráčkami byl na druhé dráze, kterou Natálie Topičová vyhrála 193:107. Čest Náchoda zachraňovala Nikola Portyšová. Kvalitním výkonem 590 kuželek jasně porazila domácí Evu Wendl. Po druhé třetině byl stav podstatně příznivější pro domácí, Rosice vedly 3:1 o 105 kuželek.

V poslední třetině se zadařilo Nině Brožkové, která překvapivě porazila reprezentantku Lucii Vaverkovou. Nině vyšla hlavně první dráha, na které porazila 169 kuželek. Bod získaný Ninou Brožkovou byl ale pro Náchod poslední, protože v poslední dvojici se Anetě Cvejnové nedařilo a proti Andrei Axmanové neuhrála ani jednu dráhu. Rosice potvrdily roli favorita a nad Náchodem vyhrály 6:2 o 115 kuželek. Náchod byl ale favoritovi důstojným soupeřem, uhrál dva dílčí body a dvakrát prohrál jen těsně.

Tatoušková – Hrdinová            2:2 (541:531)

Rosendorfová – Majerová K.   2:2 (528:526)

Topičová – Bezdíčková            4:0 (643:488)

Wendl – Portyšová                   0:4 (528:590)

Vaverková – Brožková             1:3 (531:569)

Axmanová – Cvejnová              4:0 (574:526)