Dalším soupeřem Náchoda byl nejlepší český tým a suverénní vítěz 1. ligy, Slovan Rosice. Jednoznačným favoritem zápasu tak byli domácí. Na úvod sice Martina Hrdinová vyhrála dráhu proti Nikole Tatouškové, ale to bylo z náchodské strany nadlouho vše.

Tatoušková vyhrála zbývající tři dráhy a poměrně jednoznačně zvítězila. Ani dráhu neuhrála náchodská náhradnice Denisa Nálevková proti Lucii Vaverkové, i když její výkon 556 byl nejvyšší z Náchoda. Po první třetině Rosice vedly 2:0 o 94 kuželek a bylo jasné, jakým směrem se bude zápas dál ubírat.

I ve druhé třetině se Náchod zmohl pouze na jednu dráhu. Uhrála ji Nina Brožková proti Magdě Winterové. Naprázdno vyšla Dana Adamů v zápase proti Natálii Topičové a navíc ztratila hodně v kuželkách. Po dvou třetinách již bylo o vítězství Rosic rozhodnuto. Rosice vedly 4:0 o 204 uželky.

Naděžda Dobešová si již po dvou drahách vytvořila bezpečný náskok nad Renatou Šimůnkovou. Střídající Iva Rosendorfová hrála sice podstatně hůře, ale náskok udržela. Čestný úspěch pro Náchod vybojovala Kateřina Kolářová, když těsně porazila Andreu Axmanovou. Rosice přejely Náchod 7:1 o 230 kuželek. Jedná se o očekávaný výsledek. Rosice v tomto ročníku jasně vládnou 1. lize, zatím ztratily pouze 1 bod a již několik kol mají zajištěný titul. Náchod je dvě kola před koncem ve středu tabulky na 6. místě.

Tatoušková – Hrdinová                                    3:1 (569:524)

Vaverková – Nálevková                                    4:0 (605:556)

Topičová – Adamů                                           4:0 (595:507)

Winterová – Brožková                                     3:1 (536:514)

Dobešová + Rosendorfová – Šimůnková        3:1 (533:493)

Axmanová – Kolářová                                     2:2 (528:542)