Další utkání kuželkářské ligy žen sehrály ženy Náchoda v Rosicích. Zatímco v loňské sezóně svedl Náchod s Rosicemi úspěšný souboj o 2. místo, letos je pozice obou týmů diametrálně odlišná. Rosice vedou 1. ligu, ale Náchod prohrál již třikrát za sebou a zvolna padá tabulkou dolů.

Úvod zápasu vypadal z náchodského pohledu ještě dobře. Moravcová vyhrála nad Dobešovou první dvě dráhy, pak se jí ale přestalo dařit a zkušená Dobešová jasně vyhrála. Hrdinová svedla kvalitní a nakonec úspěšný souboj s Winterovou. Po první třetině byl stav 1:1 a o 39 kuželek vedly Rosice. Od druhé třetině patřily dráhy pouze jednomu družstvu. Brožková i Adamů ztratily své zápasy již po třech drahách. Topičová a Vaverková byly jasně lepší než jejich náchodské soupeřky. Po dvou třetinách bylo o vítězství Rosic v podstatě rozhodnuto, protože Rosice vedly již 3:1 a o 117 kuželek. V poslední třetině předvedla výborný výkon domácí Kantnerová. Porazila celkem 604 kuželek, když svůj výkon rovnoměrně rozdělila, na všech drahách udělala 151. Náchodská Bezdíčková dosáhla výkonu přesně o 140 kuželek nižší. Takový rozdíl se v 1. lize jen tak nevidí. Nevydařené vystoupení Náchoda podtrhla Šimůnková, která nedotáhla do konce slibně rozehraný zápas s Axmanovou. Náchod prohrál v Rosicích 1:7 o 260 kuželek a je již jen 2 body od pásma sestupu.

Dobešová – Moravcová            2:2 (567:522)

Winterová – Hrdinová               1:3 (573:579)

Topičová – Brožková                3:1 (589:565)

Vaverková – Adamů D.             3,5:0,5 (563:509)

Kantnerová – Bezdíčková        4:0 (604:464)

Axmanová – Šimůnková          2:2 (530:527)