Vysoké vítězství nad Rokycany přijel Náchod potvrdit do Zábřehu, kde se mu dlouhodobě daří. Úvod zápasu vyšel lépe Náchodu. Šárce Majerové se sice příliš nedařilo, ale dokázala vybojovat vítězství v zápase proti Olze Ollingerové. Martina Hrdinová prohrávala s Lenkou Kubovou v polovině již o 33 kuželek, ale dokázala zápas otočit ve svůj prospěch. Po první třetině vedl Náchod 2:0 o 29 kuželek.

Náhradnice Dana Adamů se sice rozjížděla pomaleji, ale nakonec Lenku Horńákovou poměrně jasně porazila. Nina Brožková sehrála proti Romaně Švubové vyrovnaný zápas s neúspěšnou koncovkou. Po dvou třetinách Náchod disponoval slibným vedením 3:1 o 56 kuželek.

Vypadalo to na vítězství Náchoda, protože v závěru nastupovala Aneta Cvejnová, která v minulém kole zazářila výkonem 591 kuželek. Potvrdilo se ale pravidlo, že po vydatné hostině přichází bolení břicha. Aneta Cvejnová se proti minulému kolu zhoršila o více než 100 kuželek a jasně prohrála s Danou Wiedermannovou.

Náchodu tak k celkovému vítězství nepomohla ani těsná výhra Renaty Šimůnkové nad Jitkou Killarovou. V celkovém součtu Zábřeh porazil o 11 kuželek více, což znamenalo remízu, která je pro Náchod již třetí ze třech zápasů venku. Tentokrát byl ale Náchod blízko vítězství a bod ze Zábřehu je spíše ztrátou.

Ollingerová – Majerová Š.                   1,5:2,5 (485:508)

Kubová – Hrdinová                              2:2 (550:556)

Horňáková – Adamů D.                        1:3 (500:539)

Švubová – Brožková                            3:1 (513:501)

Killarová – Šimůnková                         2:2 (540:542)

Wiedermannová – Cvejnová                4:0 (554:485)