Los zavedl ženy Náchoda B až do nejzápadnější části západních Čech. Jejich soupeřem byl Hazlov, nacházející se nedaleko Aše. Eliška Boučková sice jasně vyhrála třetí dráhu, ale na zbývajících drahách uhrála pouze půlbod, takže z vítězství se radovala domácí Karoline Utikalová. Dařilo se ale Lucii Slavíkové, která Andreu Trampuschovou porazila už po třech drahách. Po první třetině byl stav 1:1, ale na kuželky vedl Náchod o 55.

V prostřední části Náchod dále navýšil náskok. Bezpečný náskok si již na první dráze vytvořila Denisa Nálevková. Své dvě soupeřky nakonec porazila o 40 kuželek. Těžší úlohu měla Milena Mankovecká proti Kláře Jarinové, ale i ona se nakonec radovala z vítězství. Po dvou třetinách vedl Náchod 3:1 o 103 kuželky a byl blíže k vítězství.

Zápas ještě ale ani zdaleka nebyl rozhodnutý. Za domácí nastoupila jedna z nejlepších hráček 2. ligy Linda Lidman a proti Adéle Víšové postupně začala snižovat ztrátu. Nakonec vyhrála výkonem 583 kuželek téměř o 100. Dana Adamů ale udržela Lucii Tauerovou, dokonce ji o 1 kuželku porazila. V celkovém součtu nakonec chybělo Hazlovu 10 kuželek. Náchod vyhrál 6:2 o 10 kuželek a postoupil již na 3. místo.

Utikalová – Boučková                          2,5:1,5 (508:522)

Trampuschová – Slavíková                  1:3 (490:531)

Kořanová + Kotalová – Nálevková       1:3 (512:552)

Jarinová – Mankovecká                        2:2 (494:502)

Tauerová – Adamů D.                          1:3 (545:546)

Lidman – Víšová                                  3:1 (583:489)