Další zápas sehrál Náchod v Poděbradech proti Tehovci. Čekal se vyrovnaný zápas, ale vývoj zápasu byl od začátku jednoznačný ve prospěch Náchoda. Franta Hejna sice těsně prohrál první dráhu, od druhé dráhy byl ale jasně lepší než Jirka Šťastný. Martin Hanuš si dostatečný náskok nad Jardou Procházkou zajistil už na prvních dvou drahách. Po první třetině vedl Náchod přesvědčivě 2:0 o 75 kuželek.

Velký den měl Tomáš Majer. Všechny 4 dráhy zahrál mezi 154 -158 kuželkami a celkově se výkonem 626 kuželek stal nejlepším hráčem zápasu. Martina Bílka porazil na všech čtyřech drahách a získal i slušný náskok v kuželkách. Bod pro Náchod vybojoval i Denis Hofman. Prohrál sice první dráhu s Jakubem Vojáčkem o 320 kuželek, pak ale dvakrát vyhrál a jednou remizoval a porazil soupeře, i když měl nižší celkový součet. Po dvou třetinách už bylo o vítězství Náchoda rozhodnuto. Náchod vedl 4:0 o 160 kuželek.

Závěr zápasu přinesl dvě vyrovnané hry. Láďa Beránek jako druhý z Náchoda překonal šestistovku, na vítězství nad Jakubem Šmidlíkem mu to ale nestačilo. Jakub vyhrál díky výborné druhé a třetí dráze. Honza Adamů začal špatnými plnými (71 kuželek). V dorážce se dostal zpět do zápasu, ale nakonec mu na Petra Šmidlíka chyběly 2 kuželky. Tehovci se tak podařilo snížit na 2:6, Náchod ale vyhrál přesvědčivě o 144 kuželek.

Šťastný – Hejna                    2:2 (525:565)

Procházka – Hanuš               1:3 (543:578)

Vojáček – Hofman                 1,5:2,5 (556:549)

Bílek – Majer T.                      0:4 (534:626)

Šmidlík J. – Beránek             2:2 (616:602)

Šmidlík P. – Adamů J.          3:1 (571:569)