Dosud suverénní Náchod B tentokrát narazil na nečekaně silného soupeře. Úvod zápasu ale vycházel dle předpokladů. Karolína Kovaříková porazila Lenku Stejskalovou na všech čtyřech drahách. Na vítězství to vypadalo také na vítězství Náchoda. Milena Mankovecká vedla nad Olgou Sykovou o 29 kuželek. Ve druhé polovině ale Olga Syková zahrála 304 kuželek a zápas proti střídající Báře Lokvencové nakonec otočila. Při stavu 1:1 Náchod vedl o 34 kuželek.

Ve druhé třetině se dařilo Denise Nálevkové. Na dvou drahách překonala hranici 150 kuželek a s přehledem porazila dobře hrající Jitku Šklíbovou. Výborný výkon z posledního zápasu nezopakovala Adéla Víšová. Na Ivetu Seifertovou ztratila hlavně ve druhé polovině. Po dvou třetinách se z celkového pohledu téměř nic nezměnilo. Stav byl nerozhodný 2:2 a na kuželky vedl Náchod o 33.

V poslední třetině nevyšla Míše Duškové první dorážka. Ani střídající Dana Adamů nenašla správný recept na trefování kuželek a Jana Florianová ji porazila o více než 100 kuželek. Naději na vítězství pro Náchod držela Helena Mervartová. Začala první drahou 163 kuželek a kvalitně hrála i na dalších drahách. O jejím vítězství nad Janou Gembecovou nebylo pochyb. Brzy bylo jasné, že z každého týmu vyhrají 3 hráčky a o celkovém vítězství rozhodne celkový součet. Ten byl nakonec jen o 10 kuželek vyšší ve prospěch Jablonce. Náchod B tak překvapivě našel svého prvního přemožitele v týmu Jablonce.

 Kovaříková – Stejskalová                                 4:0 (524:477)

Mankovecká + Lokvencová – Syková              2:2 (527:540)

Nálevková – Šklíbová                                       2:2 (573:558)

Víšová – Seifertová                                         1:3 (534:560)

Mervartová – Gembecová                                3,5:0,5 (575:494)

Dušková + Adamů D. – Florianová                  0:4 (444:558)

Zanechat odpověd

Vaše emailová adresa nebude publikována.Emailová adresa je vyžadována.