Citlivé dráhy na žižkovské kuželně Náchodu příliš nesvědčily. Adéla Víšová na první dráze neudělala ani 100 kuželek. Střídající Michaela Dušková sice hrála lépe, ale ani ona nedokázala proti Irini Sedláčkové uhrát jedinou dráhu. Denise Kovačovičové se také příliš nedařilo, ale dokázala vybojovat vítězství o 2 kuželky nad Hedvikou Mizerovou. Po první třetině vedl Žižkov při stavu 1.1 o 66 kuželek.

Denisa Nálevková marně hledá správnou formu a na Lucii Řehánkovou nestačila. Eliška Boučková sice podala kvalitní výkon, ale narazila na nejlepší domácí hráčku Blanku Maškovou a také prohrála. Zápas byl pro Náchod ztracen již po dvou třetinách. Žižkov vedl 3:1 a v kuželkách přibyla ztráta dalších 66 kuželek. Celkem tedy Žižkov vedl už o 132 kuželek.

O naději na zvrat bojovala Milena Mankovecká proti Lence Boštické. První dráhu sice Milena Mankovecká jasně vyhrála, ale soupeřka se pak zlepšila a další tři dráhy vyhrála. Vítězství Lucie Slavíkové nad Kateřinou Katzovou již nemohlo porážce zabránit. Žižkov vyhrál nad Náchodem 6:2 o 113 kuželek. Porážka na Žižkově pro Náchod znamená definitivní konec naděje na postup do 1. ligy.

Sedláčková – Víšová + Dušková          4:0 (557:491)

Mizerová – Kovačovičová                     1:3 (505:507)

Řehánková – Nálevková                       3:1 (517:492)

Mašková – Boučková                           3:1 (588:547)

Boštická – Mankovecká                        3:1 (527:496)

Katzová – Slavíková                             1:3 (495:543)