Po domácí porážce s Libercem se Náchod představil na v Hořicích proti místnímu béčku. Úvod vyšel lépe Náchodu. Martin Kovačík i Tonda Hejzlar vyhráli první dvě dráhy. Pak se ale karta obrátila a ze slibného náskoku nebyl ani jeden dílčí bod. Třetí a čtvrtou dráhu jasně vyhráli Jiří Baier a Radek Košťál a Hořice šly do vedení 2:0 o 58 kuželek.

Začátek zápasu příliš nevyšel Tomáši Majerovi, prohrál první dvě dráhy proti Martinu Zvoníčkovi. Pak se ale Tomáš rozehrál k výbornému výkonu a ve druhé šedesátce porazil 311 kuželek. Na zisk dílčího bodu to ale těsně nestačilo. Naději Náchoda na vítězství udržel Tomáš Adamů, který na všech čtyřech drahách porazil Karla Košťála. Po dvou třetinách už vedly Hořice jen 3:1 o 25 kuželek.

Závěr zápasu tentokrát vyšel náchodským dotahovákům. Láďa Beránek předváděl kvalitní hru a Ivana Vondráčka porážel hlavně v dorážce. Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro Náchod sehrál Honza Adamů proti Mirkovi Nálevkovi. Honza Adamů vyhrál díky lepší poslední dorážce. V celkovém součtu nakonec Náchod zápas v Hořicích otočil a vyhrál 5:3 o 16 kuželek. Byla tak dodržena tradice z posledních vzájemných zápasů, dle které obvykle vyhrávají hosté.

Baier – Kováčik                                2:2 (570:551)

Košťál R. – Hejzlar                           2:2 (591:552)

Zvoníček – Majer T.                          2:2 (573:561)

Košťál K. – Adamů T.                       0:4 (510:555)

Vondráček – Beránek                       1:3 (536:571)

Nálevka – Adamů J.                          2:2 (552:558)

Autor: Tomáš Majer

Zanechat odpověd

Vaše emailová adresa nebude publikována.Emailová adresa je vyžadována.