Dalším soupeřem Náchoda bylo jičínské béčko, které se vloni po roce vrátilo do 3. ligy. Úvod zápasu vyšel lépe Náchodu. David Stára v zápase proti Tomáši Pavlatovi lépe zvládal koncovky a o svém vítězství rozhodl již po třech drahách, když dvě dráhy vyhrál a na třetí remizoval. Láďa Beránek začal drahou 153 kuželek. Pak se ale postupně zhoršoval až na 117 na poslední dráze. Na vítězství nad Martinem Mazáčkem to ale stačilo. Náchod po první třetině vedl 2:0 o 46 kuželek.

Druhá třetina ale přinesla komplikace. Tomáš Majer sice na kuželky nad Milanem Ringelem vyhrál, ale na body byl úspěšnější domácí hráč v poměru 3:1. Špatný den měl Martin Kovačík. Který neuhrál proti Vladimíru Pavlatovi ani dráhu a ztratil i dost v kuželkách. Náchod přišel téměř o celý náskok. Po dvou třetinách byl stav 2:2 a na kuželky vedl Náchod jen o 2.

Ve třetí třetině drama vrcholilo a dlouho to vypadalo spíše na vítězství Jičína. Tomáš Adamů ztratil na prvních dvou drahách na Luboše Kolaříka 43 kuželek a nechal se vystřídat Alešem Tichým, který svou kvalitní formu prokázal o den dříve v Hylvátech. Honza Adamů hrál podstatně lépe než jeho bratr a po dvou drahách vedl nad Vladimírem Řehákem o 36 kuželek. Na třetí dráze ale přišel skoro o celý náskok, když prohrál 129:160. Před poslední drahou už vedl Jičín o 19 kuželek a vypadalo to, že body zůstanou doma. Aleš Tichý s Honzou Adamů ale zabrali hlavně v poslední dorážce a dokázali Jičínu vyrvat z rukou vítězství. Náchod nakonec vyhrál v Jičíně 5:3 o 20 kuželek.

Pavlata T. – Stára                    0,5:3,5 (510:529)

Mazáček – Beránek                  2:2 (504:531)

Ringel – Majer T.                      3:1 (528:539)

Pavlata V. – Kovačík                 4:0 (551:496)

Kolařík – Adamů T. + Tichý      2:2 (511:502)

Řehák – Adamů J.                    1:3 (530:557)