K dalšímu zápasu zajížděly náchodské ženy do Jičína, kde je čekalo derby s místním SKK. Favoritem byl domácí Jičín, ale Náchod soupeře zaskočil drtivým nástupem. Martina Hrdinová nejlepším výkonem kola 605 vysoko porazila Danu Vikovou. Druhý bod přidala Šárka Majerová vítězstvím nad Helenou Šámalovou. Náchod vedl po první třetině 4:0 o 90 kuželek.

Kvalitní výkon Náchoda pokračoval i ve druhé třetině, ale Jičín byl již důstojnějším soupeřem. Vyrovnaný zápas mezi Monikou Hercíkovou a Kateřinou Kolářovou skončil nakonec nerozhodně. Nina Brožková dovedla zápas proti Marii Říhové do vítězného konce díky lepší poslední dorážce. Náchod vedl po dvou třetinách 3,5:0,5 o 99 kuželek. Hororový scénář z Konstruktivy se tentokrát neopakoval. Vedení už Náchod tentokrát udržel. Renata Šimůnková sice uhrála proti Lence Vávrové jen půlbod, ale na kuželky prohrála jen o 29. Aneta Cvejnová si poradila s Alenou Šedivou, což znamenalo vítězství Náchod v Jičíně 6,5:1,5 o 104 kuželek. Po výhře Náchod postoupil na 5. místo ligové tabulky.

Šámalová – Majerová               2:2 (535:558)

Viková – Hrdinová                    0:4 (538:605)

Hercíková – Kolářová               2:2 (564:564)

Říhová – Brožková                   2:2 (579:588)

Vávrová – Šimůnková              3,5:0,5 (582:553)

Šedivá – Cvejnová                    1:3 (533:567)