K dalšímu zápasu nastoupily ženy Náchoda na drahách Jičína. Úvod zápasu vyšel lépe domácím. Adamů ani střídající Moravcová neuhrály proti Hercíkové ani jednu dráhu.

Majerová sice prohrála s Kammelovou první dvě dráhy, ale nakonec zápas otočila ve svůj prospěch a vyhrála o 8 kuželek. Po první třetině byl stav 1:1, ale na kuželky vedl Jičín o 52.Prostřední třetina přinesla dva vyrovnané zápasy. Votočková střídala výborné momenty se špatným, vedla nad Pristandovou už 2:1 a o 19 kuželek, ale nakonec těsně prohrála. Jediná kuželka rozhodla zápas Brožkové s bývalou náchodskou hráčkou Kučerovou. Stav po dvou třetinách byl 2:2, ale na kuželky vedl Jičín už o 58.Závěr zápasu dlouho vypadal na remízu. Obě náchodské hráčky nad svými soupeřkami vedly, ale rozdíl v kuželkách se snižoval jen pomalu. Cvejnová i Šimůnková vedly nad Portyšovou a Nožičkovou před poslední drahou shodně 2:1, ale v kuželkách stále zbývala ztráta 15 kuželek. Závěrečná dráha ale vše otočila. Náchod se dostal poprvé v zápase do vedení a těsný náskok udržel až do konce. V zápase, ve kterém Náchod stále prohrával, nakonec na poslední chvíli získal těsné vítězství o 11 kuželek.

Hercíková – Adamů D. + Moravcová    4:0 (567:507)

Kammelová – Majerová                        2:2 (532:540)

Pristandová – Votočková                     2:2 (575:568)

Kučerová – Brožková                           2:2 (568:569)

Portyšová – Cvejnová                          1:3 (544:585)

Nožičková – Šimůnková                      2:2 (537:565)