S Jičínem se Náchod utkal i v kategorii žen. Na rozdíl od zápasu mužů se v zápase žen hrál vyrovnaný zápas od začátku do konce. Karolína Kovaříková sice podala poměrně kvalitní výkon, z vítězství se ale radovala díky lepší poslední dráze Monika Hercíková. Bod se ale podařilo získat Denise Kovačovičové. Denisa pokazila druhou dráhu, prohrávala s Lenkou Vávrovou 0:2 na dráhy, ale zlepšeným výkonem ve druhé polovině dokázala vyhrát. Za stavu 1:1 vedl Náchod o 10 kuželek.

Denisa Nálevková hrála poměrně nevyrovnaně. Po druhé dráze 101 kuželek se zlepšila na další dráze na 160 kuželek. Nakonec ji na Lenku Vávrovou chybělo 8 kuželek. Vyrovnaný zápas sehrála i Bára Lokvencová proti Marii Říhové. Zde o výhře domácí hráčky rozhodlo 5 kuželek. Po dvou třetinách šel Jičín do vedení 3:1 o 4 kuželky. Rozdíl v kuželkách byl minimální, takže vše bylo i nadále otevřené.

I poslední třetina přinesla vyrovnaná boj o každou kuželku. Helena Mervartová potvrdila kvalitní formu a přehrála svoji jmenovkyni Helenu Šamalovou. Dařilo se jí hlavně na první dráze, kde porazila 150 kuželek. Nedařilo se Mileně Mankovecké, první dvě dráhy s Petrou Abelovou prohrála. Střídající Michaela Dušková ale dokázala zápas otočit, když třetí dráhu vyhrála o 1 kuželku a celkem o 10 kuželek. V celkovém součtu Náchod vyhrál 5:3 o 22 kuželek a získal velmi cenné vítězství.

Hercíková – Kovaříková                               3:1 (554:544)

Viková – Kovačovičová                                2:2 (503:523)

Vávrová – Nálevková                                    3:1 (551:543)

Říhová – Lokvencová                                   3:1 (536:530)

Šamalová – Mervartová                               1:3 (538:554)

Abelová – Mankovecká + Dušková            2:2 (493:503)