Novou sezónu začaly ženy Náchoda stejně jako končily minulou sezónu, domácím zápasem proti Jihlavě. Tentokrát ale Jihlava kladla daleko větší odpor. Nejlepší jihlavská hráčka Jana Braunová se tentokrát představila na začátku a Martině Hrdinové nedala výkonem 620 kuželek žádnou šanci a vyhrála o 81 kuželek. Bod pro Náchod naštěstí vybojovala Šárka Majerová. Anetu Kusiovou porazila hlavně díky druhé a čtvrté dráze, které jasně vyhrála. Po první třetině byl stav na body 1:1, ale na kuželky vedla Jihlava o 40.

V prostřední části začaly lépe náchodské hráčky. Eliška Boučková vyhrála první dráhu o 36 kuželek. Pak se ale její soupeřka Karolína Derahová vzchopila a nakonec o 4 kuželky vyhrála. Nina Brožková neponechal nic náhodě a bod v zápase proti Kamile Jirsové si zajistila už po třech drahách. Stav po dvou třetinách byl stále nerozhodný 2:2, ale na kuželky už vedla Jihlava jen o 4.

Zápas před poslední třetinou byl otevřený, obě družstva měly šanci na vítězství. Náchodské hráčky ale nepřipustily žádné drama a od začátku budovaly náskok. Aneta Cvejnová porazila Petru Fűrstovou už po třech drahách. Ve druhé dvojici to dlouho vypadalo na vítězství hostující hráčky. Martina Melchertová vedla nad Nikolou Portyšovou před poslední dorážkou ještě o 16 kuželek, nakonec ale vyhrála Nikola o 3 kuželky. V celkovém součtu Náchod udržel mírný náskok a vyhrál 6:2 o 45 kuželek.

Majerová Š. – Kusiová          2,5:1,5 (571:530)

Hrdinová – Braunová           0:4 (539:620)

Boučková – Derahová          2:2 (550:554)

Brožková – Jirsová               3:1 (555:515)

Cvejnová – Fürstová             3:1 (579:533)

Portyšová – Melchertová     2:2 (577:574)