Pro vývoj utkání byl rozhodující souboj Hejzlara se Ševčíkem. Hejzlar si odehrál svůj průměr (523), ale soupeři se nedařilo (460) a to znamenalo první bod a rozdíl 63 kuželek.

K němu se připojil i Tichý, který sice těsně, ale přeci jen i on zvítězil. Vypadalo to na poklidné utkání, kdy domácí po první třetině vedli o 67 kuželek a 2:0 na body. Po druhé třetině však bylo všechno jinak.  I přes dobrou hru Tomáš Adamů (541) prohrál s výborně hrajícím Chlevišťanem (586), který se stal nejlepším hráčem utkání. Když i Kováčik prohrál, stav utkání byl rázem srovnaný na rozdíl pouhých 13 kuželek a 2:2 na body. Tento stav utkání prakticky trval až téměř do samého závěru. Více štěstí měli nakonec domácí Jan Adamů a Tomáš Majer, kterým se předposledním hodem podařilo hodit „hodovku“ a tím vzali hostům poslední naději na zvrat a tím i celkové vítězství.

Hejzlar – Ševčík                                    523 – 460

Tichý – Lušovský                                  515 – 511

Adamů Tomáš – Chlevišťan               541 – 586

Kováčik – Frydrych                             526 -535

Majer – Dvorský                                  531-519

Adamů Jan – Pavič                              548 – 544