Po delší době se Náchod B představil doma a jeho soupeřem byla vedoucí Dobruška. Zpočátku to vypadalo, že vítězství pro domácí by neměl být problém. Franta Hejna předváděl kvalitní hru a jasně porazil Lukáše Fance. Na vítězství domácího hráče to dlouho vypadalo i ve druhé dvojici. Michal Balcar ale výborně zahrál druhou dráhu a nakonec Aleše Tichého porazil. Při stavu 2:2 vedl Náchod o 77 kuželek.

Druhá třetina začala pro Náchod špatně. Ani jednomu z dvojice náchodských hráčů se nedařilo. Miki Martinec se ale po výměně drah zlepšil a vítězství proti Láďovi Gütlerovi uhrál. Martin Hanuš se trápil až do konce a s Romanem Václavkem výrazně prohrál. Stav po dvou třetinách byl 4:4, ale na kuželky vedl Náchod už jen o 26.

V poslední třetině potřeboval Náchod udržet celkový součet a vítězství alespoň jednoho náchodského hráče. Oba domácí hráči ale mírně prohrávali a v polovině hry se náskok Náchoda snížil na 9 kuželek. Poslední padesátka ale přinesla vynikající výkony hostujících hráčů. Honza Králíček po nevýrazné první dráze, kde hodil jen 204 kuželek, přidal na druhé dráze 278 kuželek a porazil Jardu Špicnera, který se na druhé dráze také zlepšil, ale ne tolik, jasko Honza. Martin Děkan jako jediný v tomto kole překonal hranci 500 kuželek a jasně porazil Jirku Douchu. Dobruška nakonec v Náchodě vyhrála 12:4 o 50 kuželek, přestože po většinu zápasu prohrávala.

Tichý – Balcar                      465:472

Hejna – Fanc                          479:395

Hanuš – Václavek                  409:483

Martinec – Gütler                  440:417

Doucha ml. – Děkan             464:501

Špicner – Králíček                443:482