První třetina přinesla dva vyrovnané zápasy. Hofman v zápase s Píčem lépe zvládl koncovku a těsně o 2 kuželky vyhrál. Voleský byl blízko vítězství nad Noskem, ale hostující hráč nakonec zápas zremizoval. Po první třetině vedl Náchod 3:1 a o 2 kuželky.

Ve druhé třetině si náchodští hráči poměrně přesvědčivě poradili se solnickými soupeři. Kosejk nabral rozhodující ztrátu na Tesaře v první dorážce. Drábek získal náskok na Balouse hlavně ve druhých plných. Náchod vedl 7:1 o 69 kuželek a byl již blízko vítězství. V závěru se už žádný zvrat nekonal. Stára přehrál Krobota díky lepší dorážce. Jediné vítězství pro hosty získal Hrubý, který ještě 5 hodů před koncem prohrával s Douchou, ale závěr zápasu zvládl podstatně lépe. Náchod vyhrál nad Solnicí přesvědčivě 13:3 o 82 kuželek a posílil své naděje na postup.

Voleský – Nosek                       431:431

Hofman – Píč                           478:476

Tesař – Kosejk                         438:406

Drábek – Balous                       446:411

Stára – Krobot                          440:414

Doucha ml. – Hrubý                 422:435