To nejzajímavější ze zápasu Náchoda B proti Vysokému Mýtu se odehrálo hned na začátku. Aleš Tichý začal kvalitními plnými 174 a přidal i výbornou dorážku 98. Po polovině tak měl poraženo 272 kuželek. Ve druhé polovině dokázal svůj výkon ještě vylepšit. Po plných 158 předvedl dorážku 117, což znamenalo na polovinu 275 kuželek a v celkovém součtu 547 kuželek. Tolik kuželek na 100 hodů ještě nikdo v Náchodě neporazil. Aleš svým výkonem porazil Vaška Kašpara téměř o 100 kuželek. Dva body pro Mýto získal Martin Prošvic, když porazil Dana Majera. Po první třetině byl sice stav nerozhodný 2:2, ale na kuželky vedl Náchod o 63.

Druhá třetina přinesla jasné vítězství Franty Hejny nad Tomášem Brzlínkem, čímž dále vyrostl náchodský náskok v kuželkách. V zápase mezi Milošem Voleským a Jardou Stráníkem měl zpočátku navrch hostující hráč, ale druhou polovinu jasně ovládl Miloš a získal tím dva body, které se nakonec ukázaly jako velmi důležité. Za stavu 6:2 a 140 kuželek pro Náchod bylo o vítězství domácích již rozhodnuto.

Hosté z Vysokého Mýta ale ukázali, že mají určitou kvalitu a podařilo se jim výsledek zkorigovat. Vašek Perchlík sice do zápasu vstoupil z pozice náhradníka, ale Mikiho Martince si vychutnal hlavně v dorážce. Tomáš Kyndl byl v prvních plných na vystřídání, nakonec se ale stal nejlepším hráčem hostí. Jasně porazil Jardu Špicnera, ale náskok Náchoda byl vysoký hlavně díky rekordu Aleše Tichého. Náchod nakonec porazil Vysoké Mýto 10:6 o 93 kuželek a jeho výkon 2793 kuželek je nejvyšší v tomto kole. Výkon Aleše Tichého 547 kuželek je nejvyšším výkonem jednotlivce v divizi v celé dosavadní sezóně.

Tichý – Kašpar                         547:455

Majer D. – Prošvic                    424:453

Voleský – Stráník                     479:445

Hejna – Brzlínek                       460:417

Martinec M. – Perchlík              454:464

Špicner – Kyndl                       429:466