Poslední zápas sehrály ženy Náchoda B doma proti Hazlovu. Na úvod nastoupila Denisa Kovačovičová proti Lucii Tauerové. Jinak vyrovnaný zápas rozhodla druhá dráha, kterou hostující hráčka vyhrála o 20 kuželek. Bod získali hosté i ve druhé dvojici. Marta Kořanová porazila Adélu Víšovou už po třech drahách. Hazlov překvapivě vedl po první třetině 2:0 o 64 kuželek.

Ve druhé třetině se vývoj zápasu začal otáčet. Denisa Nálevková jasně porazila slabě hrající Janu Komancovou a získala i slušný náskok v kuželkách. Bod pro Náchod přidala i Eliška Boučková, která porazila Evu Kotalovou. Stav byl nerozhodný 2:2, ale na kuželky už vedl Náchod, a to o 50 kuželek.

Náchod potřeboval k vítězství udržet náskok v kuželkách a vyhrát jednu z posledních dvojic. Podařilo se to Lucii Slavíkové proti Lindě Lidman, Po prohrané první dráze další tři dráhy vyhrála Lucie Slavíková. Po bodu sahala i střídající Michaela Dušková, která nahradila Helenu Mervartovou. Karoline Utikalová ale těsné vedení uhájila. V celkovém součtu Náchod vyhrál 5:3 o 54 kuželek a zajistil si definitivně druhé místo ve 2. lize. Nebýt chyby v sestavě při zápase v Poděbradech, mohl Náchod 2. ligu i vyhrát.

Kovačovičová – Tauerová                    2:2 (529:548)

Víšová – Kořanová                               0,5:3,5 (513:558)

Nálevková – Komancová                      4:0 (548:457)

Boučková – Kotalová                           2:2 (526:503)

Slavíková – Lidman                              3:1 (538:524)

Mervartová + Dušková – Utikalová      2:2 (512:522)