Po sérii nepřesvědčivých výkonů přivítal Náchod B nebezpečný tým Rybníku, který na podzim jako jediný dokázal nad Náchodem vyhrát. Rybník ale držel krok s Náchodem pouze ze začátku, jinak nebyl příliš nebezpečným soupeřem. Hned na úvod předvedl Tomáš Müller kvalitní výkon 472 kuželek, který se nakonec ukázal být nejlepším v celém zápase. Mirka Tomeše jasně porazil. I ve druhé dvojici byl výsledek jednoznačný. Jirka Doucha sice prohráls Mirkem Kolářem plné, ale dorážku měl více než dvojnásobnou. Po první třetině vedl Náchod o 23 kuželek při stavu 2:2.

Druhá třetina přinesla bídné výkony na obou stranách. Na první dráze jediný Jirka Tesař překonal hranici 200 kuželek. Náskok z první dráhy už Jirka Tesař udržel, i když se Lukáš Müller na druhé dráze zlepšil. Jarda Dlohoška hodil jen 386 kuželek, ale i tento výkon mu stačil na vítězství nad Josefem Gajdošíkem. Náchod sice vedl 6:2 o 52 kuželky, ale celkové mezisoučty byly na náchodské poměry hodně slabé.

Kvalitních kuželek v podání domácích se diváci dočkali až v poslední rundě. David Stára i Dana Adamů od začátku získávali na své soupeře náskok a brzy bylo zřejmé, že Náchod vyhraje 14:2. Rybník v Náchodě zklamal. Náchodu stačil na vítězství o 164 kuželek i podprůměrný výkon.

Tomeš – Müller T.                    416:472

Doucha ml. – Kolář                  446:367

Tesař – Müller L.                      438:421

Dlohoška – Gajdošík                386:374

Stára – Novotný                        464:400

Adamů D. – Vejda                    453:405