Náchod odehrál odložený zápas proti Solnici přesně měsíc po řádném termínu. V prvních dvojicích rozhodovala dorážka. Miloš Voleský sice prohrál plné se Zdeňkem Tobiškou, ale v dorážce byl výrazně lepší. Podobně tomu bylo i ve druhé dvojici. Jirka Doucha porazil Vladimíra Sonnevenda díky výborné dorážce 89+106 celkem s osmi hodovými devítkami. Po první třetině vedl Náchod přesvědčivě 4:0 a o 91 kuželek.

Denis Hofman začal špatně a po 20 hodech prohrával s Petrem Kosejkem asi o 40 kuželek. Pak se ale rozehrál k výbornému výkonu a jasně vyhrál. Jirka Tesař přidal další dva body za vítězství nad Pavlem Dymákem a Náchod vedl již 8:0 a o 139 kuželek.

Rozhodnuto ale nebylo. Solnice totiž disponuje asi nejkvalitnější dvojicí dotahováků v přeboru, Jiří Bartoníček a Martin Kozel. Dana Adamů ale kvalitním výkonem těsně porazila Martina Kozla a potvrdila vítězství Náchoda. Mirek Tomeš sice jasně prohrál s Jirkou Bartoníčkem, ale náskok v kuželkách byl již dostatečný. Náchod vyhrál v dohrávce nad Solnicí 14:2 a o 75 kuželek a postoupil do čela tabulky přeboru s jednobodovým náskokem před Vysokým Mýtem a Svitavami..

 

Voleský – Tobiška                    442:411

Doucha ml. – Sonnevend         497:437

Hofman – Kosejk                      454:430

Tesař – Dymák                         436:412

Tomeš – Bartoníček                 409:478

Adamů D. – Kozel                    457:452

Autor: Tomáš Majer

Zanechat odpověd

Vaše emailová adresa nebude publikována.Emailová adresa je vyžadována.