V přímém souboji o třetí místo se utkal Náchod B se Žižkovem. V úvodu zápasu nastoupily za domácí Adéla Víšová a Denisa Kovačovičová, ale dařilo se jen druhé jmenované. Ta dokázala již po třech drahách porazit Irini Sedláčkovou. Vyrovnaný stav po první třetině zajistila Kateřina Katzová vítězstvím nad Adélou Víšovou. Na kuželky vedl Náchod o 16.

Druhá třetina opět přinesla po jednom vítězství na každé straně. Dařilo se Elišce Boučkové, která dokázala porazit Annu Sailerovou. Úvod zápasu ale nevyšel Kateřině Majerové, která na prvních dvou drahách nabrala na Blanku Maškovou rozhodující ztrátu. Po dvou třetinách byl na body stav stále vyrovnaný 2:2, ale na kuželky vedl Náchod již o 37.

V poslední třetině potvrdila kvalitní formu Lucie Slavíková a kvalitním výkonem 569 kuželek jasně porazila hostující Lucii Řehánkovou. Tím v podstatě rozhodla o vítězství Náchoda. Náchodu tak neublížil ani slabší výkon Heleny Mervartové, která prohrála všechny čtyři dráhy s Lenkou Boštickou. Náchod vyhrál 5:3 o 60 kuželek a upevnil si třetí místo v tabulce.

Víšová – Katzová                      1:3 (480:512)

Kovačovičová – Sedláčková    3:2 (532:484)

Majerová K. – Mašková            2:2 (522:535)

Boučková – Sailerová              2:2 (543:509)

Slavíková – Řehánková            4:0 (569:491)

Mervartová – Boštická              0:4 (471:526)