V prvním zápase nové sezóny přivítaly ženy Náchoda B tým Jičína, který ještě vloni hrál 1. ligu. První třetina vyšla lépe favorizovaným hostům Adéla Víšová sice vyhrála první dráhu nad Danou Vikovou o 24 kuželek, další tři dráhy ale vyhrála jičínská hráčka. Neuspěla ani Karolína Kovaříková proti Michaele Nožičkové. Po první třetině vedl Jičín 2:0 o 23 kuželek.

Ve druhé třetině předvedly obě domácí hráčky kvalitní výkony. Denisa Nálevková odehrála vyrovnaný zápas proti Heleně Šamalové. Ačkoliv vedla Denisa před poslední drahou o 23 kuželek, nakonec byla ráda za vítězství o pouhé 2 kuželky. Eliška Boučková měla s Marií Říhovou snadnější práci, vyhrála všechny čtyři dráhy a získala i slušný náskok v kuželkách. Po dvou třetinách už byl blíže k vítězství Náchod, když při skóre 2:2 vedl o 40 kuželek.

V poslední třetině již nebylo o vítězství Náchoda pochyb. Lucie Slavíková jasně porazila dvojic jičínských hráček. Bod nakonec přidala i Helena Mervartová, která dokázala porazit Lenku Vávrovou i přes nižší počet poražených kuželek. Náchod B vstoupil do sezóny úspěšně, porazil doma Jičín 6:2 o 118 kuželek.

Víšová – Viková                                   1:3 (531:534)

Kovaříková – Nožičková                      2:2 (526:546)

Nálevková – Šamalová                         2:2 (557:555)

Boučková – Říhová                              4:0 (558:497)

Slavíková – Hercíková + Šedivá           4:0 (560:479)

Mervartová – Vávrová                          3:1 (540:543)