V důležitém zápase divize hostil Náchod B soupeře z Vrchlabí. Zápas se od začátku vyvíjel ve prospěch domácích. Aleš Tichý sice pokazil druhou dráhu. Ale z první dráhy měl dostatečně nahráno a Michala Erbena porazil. Franta Hejna předvedl výborný výkon 498 kuželek, který byl nejlepší v celém kole a jasně porazil Adama Svatého. Po první třetině vedl Náchod 4:0 o 106 kuželek.

Druhá třetina byla sice vyrovnanější, ale opět měli navrch náchodští hráči. Martin Hanuš porazil o 5 kuželek Pavla Maršíka. Zdárně se vypořádal i Miki Martinec s Terezou Votočkovou. Po dvou třetinách bylo o vítězství Náchoda již téměř rozhodnuto. Poprvé v sezóně Náchod vedl 8:0 a k tomu měl náskok 135 kuželek.

V poslední třetině se dařilo Jardovi Špicnerovi. I on neúspěšně atakoval hranici 500 kuželek a s přehledem porazil Vladimíra Šťastníka. Vrchlabí před kanárem zachránil Marek Zívr, když o jedinou kuželku porazil Jirku Douchu. V celkovém součtu Náchod porazil Vrchlabí 14:2 o 200 kuželek. Vítězstvím Náchod opustil pásmo sestupu a má 2 body náskok na předposlední Solnici.

Tichý – Erben                        439:409

Hejna – Svatý                         498:422

Hanuš – Maršík                     458:453

Martinec – Votočková           460:436

Doucha ml. – Zívr                  471:472

Špicner – Šťastník                494:428