Domácí zápas Náchoda B proti Rokytnici se předehrával o den dříve kvůli startu náchodských dorostenců na semifinále dorostenecké ligy. Úvod zápasu nabídl pěkný a vyrovnaný zápas mezi Alešem Tichým a Petrem Mařasem. Boj o každou kuželku nakonec vyhrál Petr Mařas. Franta Hejna si poradil s Tomášem Cvrčkem a tak po první třetině vedl Náchod při skóre 2:2 o 24 kuželek.

Po delší době se v náchodském dresu objevil Miloš Voleský a byl Kubovi Stejskalovi důstojným soupeřem. Koncovku ale lépe zvládl Kuba Stejskal. Nedařilo se Danu Majerovi, na první dráze neudělal ani 200 kuželek a ztrátu na druhé dráze proti Romanovi Stříbrnému už nedohnal. Po dvou třetinách byla blíže k vítězství Rokytnice, vedla 6:2 a o 16 kuželek.

Na vítězství Rokytnice to dlouho vypadalo i v poslední třetině. Honza Mařas předvedl málokdy vídanou polovinu 278 kuželek (171 plné + 107 dorážka). Nad Jirkou Douchou vedl po polovině o 65 kuželek. Náchodské naděje udržoval Denis Hofman, který jasně vedl nad Láďou Doubkem. Přesto Náchod ztrácel 50 hodů před koncem 41 kuželek.

V plných ale oba náchodští hráči zabrali a postupně začali snižovat ztrátu. Po plných již Náchod na celkové číslo vedl o 7 kuželek a těsný náskok udržel až do konce. Náchod nakonec uhrál proti Rokytnici cennou remízu v zápase, který se zdál být už prohraný. Remízou skončil i podzimní vzájemný zápas v Rokytnici. Rokytnice je remízovým králem divize, celkem letos remizovala již čtyřikrát.

Tichý – Mařas P.                   462:469

Hejna – Cvrček                      445:414

Voleský – Stejskal                 449:464

Majer D. – Stříbrný                417:442

Hofman – Doubek                 495:417

Doucha ml. – Mařas J.          438:488