Náchod B v domácí premiéře přivítal oblíbeného soupeře z Dačic, se kterým vloni vyhrál oba dva ligové zápasy. Úvod zápasu vyšel lépe Náchodu. Už po dvou drahách měly obě náchodské hráčky dostatečný náskok. Veronika Kábrtová měla na první šedesátku 307 kuželek. Pak trochu slevila, ale přesto Kláru Křížovou jasně porazila. Dana Adamů zahrály výborně první dráhu. Pak už to bylo horší, přesto ale Dana těsné vedení nad Ivou Molovou udržela. Po první třetině vedl Náchod 2:0 o 45 kuželek.

Adéla Víšová před týdnem zahrála šestistovku, teď se jí ale vůbec nedařilo a proti minulému kolu se zhoršila téměř o 100 kuželek. Karolína Kuncová přišla nečekaně snadno k jasnému vítězství. Lucie Slavíková se rozjížděla pomaleji. Ve druhé polovině ale hodila 316 kuželek a jasně porazila Petru Mertlovou. Po dvou třetinách Náchod disponoval vedením 3:1 o 29 kuželek.

Jistotu minimálně remízy pro domácí zajistila Tereza Bendová, která již po třech drahách porazila svoji jmenovkyni Terezu Křížovou. Barbora Lokvencová sice těsně prohrála s Veronikou Brtníkovou, těsné vedení ale Náchod udržel. Náchod B tak porazil Dačice i ve třetím ligovém zápase, tentokrát v poměru 6:2 a o 37 kuželek.

Kábrtová – Křížová K.          3:1 (589:551)

Adamů D. – Molová               2:2 (531:524)

Víšová – Kuncová                 1:3 (503:566)

Slavíková – Mertlová             2,5:1,5 (584:537)

Lokvencová – Brtníková      2:2 (549:553)

Bendová – Křížová T.           3:1 (564:552)