Pozice na předposledním místě divizní tabulky velela Náchodu B v zápase proti Dvoru Králové bodovat. Náchod ale tentokrát narazil na kvalitního soupeře. Martin Hanuš tentokrát neměl svůj den a Láďa Zívr hrál naopak výborně a po prvních plných vedl už o 35 kuželek. Nakonec Láďa Zívr vyhrál o více než 50 kuželek a nahrál pro hosty dostatečný náskok. Ve svém prvním letošním stratu za Náchod B byl Dan Majer blízko k vítězství nad Martinem Šrytrem. Ke kvalitním plným ale nepřidal odpovídající dorážku. Ještě před poslední dorážkou Dan vedl, ale nakonec téměř o 20 kuželek prohrál. Dvůr Králové vedl po první třetině nečekaně vysoko 4:0 o 71 kuželek.

Svůj den tentokrát měl Miloš Voleský a od začátku to začal valit do Honzy Janečka. Tentokrát Milošovi vyšla i dorážka atak nakonec jasně vyhrál. V hostujícím se ale zadařilo zkušenému Luďkovi Horákovi, který si taktéž jasným způsobem poradil s Mikim Martincem. Luděk si při výkonu 480 kuželek dovolil i 7 újezdů v poslední dorážce. V celkovém součtu se toho ve druhé třetině moc nezměnilo. Dvůr Králové i nadále vedl 6:2 o 76 kuželek.

O vítězství ještě rozhodnuto nebylo, ale náskok Dvora se Náchodu dařilo snižovat jen velmi pomalu. Jarda Špicner přehrál Petra Janečka, ale ztrátu Náchoda dokázal snížit jen o 20 kuželek. Vyrovnaný zápas sehrál Aleš Tichý proti Lukáši Blažejovi. Už to vypadalo na vítězství Aleše, ale Lukáš hodil na existenci devítku. Aleš pak potřeboval hodit 7 na remízu, ale trefil pouze 6 a o kuželku prohrál. V konečném součtu Dvůr Králové zaslouženě vyhrál v Náchodě 12:4 o 57 kuželek.

Majer D. – Šnytr           432:451

Hanuš – Zívr                422:474

Voleský – Janeček J.   473:430

Martinec M. – Horák     432:480

Tichý – Blažej              451:452

Špicner – Janeček P.   459:439