Po sérii 3 porážek nastoupil Náchod B K dohrávce proti Hylvátům. Úvod zápasu vyšel domácím na výbornou, Aleš Tichý i Franta Hejna od začátku předváděli kvalitní hru. Monika Wajsarová držela krok s Alešem Tichým jen v prvních plných. Aleš Tichý zůstal jen 1 kuželku za hranicí 500 kuželek. Libor Čaban se od začátku trápil a s Frantou Hejnou vysoko prohrál. Po první třetině Náchod disponoval nadějným náskokem 4:0 o 117 kuželek.

Kvalitní zápas odehrál Dan Majer proti Zdeňkovi Kaplanovi. Zdeněk Kaplan získal na první dráze mírný náskok, který udržel až do konce. Úspěšný byl Denis Hofman, který díky výborným plným porazil Milana Vencla. Ve druhé třetině se Hylvátům podařilo snížit náskok Náchoda jen o 1 kuželku, takže za stavu 6:2 vedl Náchod o 116 kuželek.

Rozhodnuto ale nebylo. Zejména díky výborně hrajícímu Milanu Januškovi snížily Hylváty ztrátu za 50 hodů téměř o 50 kuželek. Na druhé dráze ale Jarda Špicner zabral a ztrátu na Milana Janušku snížil. V zápase dvou trápících se hráčů nakonec vydřel vítězství Jirka Doucha, když o 6 kuželek porazil Tomáše Pražáka. V celkovém součtu Náchod vyhrál nad Hylváty 12:4 o 97 kuželek a ukončil sérii 3 porážek.

Tichý – Wajsarová               499:455

Hejna – Čaban                       478:405

Majer D. – Kaplan                  463:487

Hofman – Vencl                     475:452

Doucha ml. – Pražák            429:423

Špicner – Januška                433:458