Ženy Náchoda B se po delší době představily doma a jejich soupeřem byly ještě loni prvoligové České Budějovice. Úvod zápasu vyšel lépe domácím. Karolína Kovaříková rozhodla o vítězství nad Martinou Tomiovou již po třech drahách. Bod pro družstvo přidala i Katka Gintarová, která ve vyrovnaném zápase porazila Zdenu Štruplovou. Po první třetině vedl Náchod 2:0 o 31 kuželek.

Druhá třetina ale přinesla komplikace. Domácím hráčkám se příliš nedařilo a obě prohrály. Michaele Duškové chybělo na Alenu Čampulovou 20 kuželek. Ještě hůře dopadla Denisa Kovačovičová, která ztratila na výborně hrající Mirku Vondrušovou téměř 100 kuželek. Výkon Mirky Vondrušové 610 kuželek je nejlepší v celém kole. Po dvou třetinách byl na body stav 2:2, ale na kuželky vedly České Budějovice o 88.

Ztráta 88 kuželek vypadala hrozivě, ale již po 60 hodech byla téměř celá ztráta zlikvidována. Helena Mervartová předvedla kvalitní a vyrovnaný výkon a budějovická náhradnice Lucie Klojdová jí nebyla vážnější soupeřkou. Helena Mervartová nakonec vyhrála vysoko o téměř 150 kuželek. Dařilo se i Denise Nálevkové, která si zaváhání dovolila až na poslední dráze, když už bylo o jejím vítězství nad Miladou Šafránkovou rozhodnuto. Náchod B otočil zápas proti Českým Budějovicím, vyhrál 6:2 o 92 kuželek a udržel vedení v tabulce o skóre před Hazlovem a Žižkovem.

Kovaříková – Tomiová                     3:1 (537:522)

Gintarová – Štruplová                      2:2 (519:503)

Dušková – Čampulová                     2:2 (507:527)

Kovačovičová – Vondrušová          0:4 (511:610)

Nálevková – Šafránková                  3:1 (552:521)

Mervartová – Klojdová                   4:0 (570:421)