Náchod B byl v utkání proti Ústí nad Labem favoritem a úvod zápasu tomu nasvědčoval. Již po třech drahách bylo jasné, že Náchod povede 2:0. Kateřina Gintarová vyhrála nad Šárkou Vohnoutovou první tři dráhy. Milena Mankovecká přenechala Barboře Vašákové pouze půlbod na třetí dráze. Náchod vedl po první třetině 2:0 o 48 kuželek a vše nasvědčovalo tomu, že body zůstanou doma.

Lucii Slavíkové se nevydařil úvod zápasu a po polovině byla střídána Helenou Mervartovou. Ta zlepšeným výkonem otočila zápas proti Evě Jandíkové ve svůj prospěch. Eliška Boučková ale výrazně prohrála s Věrou Slezáčkovou. K výhře hostující hráčce pomohla hlavně třetí dráha 161. Ústí se ve druhé třetině vrátilo do zápasu. Na body sice vedl Náchod 3:1, ale na kuželky vedlo Ústí o 5.

Závěr zápasu sliboval vyrovnaný boj, ale ve skutečnosti měla poslední třetina jednoznačný průběh. Hana Vaňková ani Denisa Kovačovičová tentokrát neměly svůj den a ústecké hráčky Jana Balzerová a Lucie Stránská je poměrně jasně přehrály. Rozdíl mezi oběma týmy se nakonec zastavil na 81 kuželce. Náchod překvapivě prohrál doma s Ústím nad Labem 3:5, přestože to z počátku vypadalo na jasné vítězství Náchoda.

Gintarová – Vohnoutová                      3:1 (487:474)

Mankovecká – Vašáková                      3,5:0,5 (522:487)

Slavíková + Mervartová – Jandíková   3:1 (500:493)

Boučková – Slezáčková                       1:3 (491:551)

Vaňková – Balzerová                            2:2 (509:549)

Kovačovičová – Stránská                     1:3 (511:547)