Náchod měl za soupeře nebezpečný tým z Ústí nad Labem, který v minulém kole dokázal řádně potrápit vedoucí Jihlavu. První třetina dopadla lépe pro Náchod. Denise Kovačovičové stačil průměrný výkon na jasné vítězství nad Šárkou Vohnoutovou. Milena Mankovecká se po většinu zápasu proti Anežce Motejlové trápila, ale poslední dorážka jí vyšla a to rozhodlo o jejím vítězství. Náchod vedl 2:0 o 55 kuželek a vypadalo to na jasné vítězství Náchoda.

Ve druhé třetině ztratila Denisa Nálevková šanci na vítězství nad Barborou Vašákovou už po třech drahách. Elišce Boučkové se příliš nedařilo, ale vydřela těsné vítězství nad Evou Jandíkovou. Po dvou třetinách vedl Náchod na body 3:1, ale na kuželky to bylo už jen o 36.

Hosté vycítili šanci a začali postupně snižovat náskok Náchoda. Po třech drahách vedly obě hostující hráčky 2:1 na dráhy a celkový rozdíl se snížil na 14 kuželek. Najednou hrozilo, že Náchod přijde nejen o vítězství, ale i o remízu. Lucie Slavíková ale zabrala a dokázala těsně porazit kvalitně hrající Terezu Odstrčilovou. Helena Mervartová sice prohrála s Janou Balzerovou, ale Náchodu zůstal těsný náskok 15 kuželek. Náchod tak udržel těsné vítězství nad severočeským soupeřem a upevnil si třetí místo ve 2. lize.

Mankovecká – Motejlová          2:2 (513:503)

Kovačovičová – Vohnoutová   4:0 (503:458)

Nálevková – Vašáková             1:3 (525:547)

Boučková – Jandíková             2:2 (509:506)

Slavíková – Odstrčilová           2:2 (551:547)

Mervartová – Balzerová           1:3 (504:529)