Bez dvou hráčů základní sestavy a se sérií čtyřech porážek nastupoval do zápasu proti Nové Pace. Na úvod opět nastoupili dorostenci Martin Hanuš a Franta Hejna a již od začátku to hodně padalo. Všichni čtyři hráči v prvních plných překonali 160 kuželek. Martinovi Hanušovi nevyšla první dorážka, a tak šel hostující Jarda Erlebach v poločase do vedení o 17 kuželek. Vedení ale neudržel, protože druhá dorážka Martina Hanuše byla výborná a přinesla nakonec těsné vítězství. Kvalitně zahrál Franta hejna, ale Honza Šmidrkal mu byl vyrovnaným soupeřem hlavně na první dráze. Náchod vedl po první třetině 4:0 o 34 kuželek, ale blížila se obávaná část zápasu.

Místo dlouhodobě zraněného Jirky Douchy nastoupil asi po 5 letech za béčko Milan Hurdálek, který již den před tím absolvoval zápas za céčko. S těžkou situací se Milan popral dobře, bojoval o každou kuželku, s Vojtou Kazdou sice prohrál, ale příliš neztratil. Miloš Voleský dokázal vyhrát již téměř ztracený zápas proti Eriku Foltovi. Erik ale ujel na existenci a Miloš 3 hody před koncem hodil hodovou devítku a nakonec vyhrál o 4 kuželky. Po dvou třetinách disponoval Náchod slibným vedením 6:2 o 2 kuželky a do závěru nastupovali dva aktuálně nejlepší hráči Náchoda Aleš Tichý a Jarda Špicner.

Lépe ale začali hosté Dobra Lánský a Jirka Bajer. Oba první dráhu vyhráli a v této fázi to vypadalo na vítězství Nové Paky. Ve druhých plných ale zabral Aleš Tichý a výkonem 171 kuželek získal rozhodující náskok. Aleš Tichý i Dobra Lánský se nakonec stali nejlepšími hráči obou družstev. Těsné vítězství vybojoval i Jarda Špicner proti Jirkovi Bajerovi. Náchod nakonec porazil Novou Paku 14:2 o 25 kuželek. Výsledek utkání ale neodpovídá průběhu, šlo o velmi vyrovnané utkání, které snadno mohlo skončit i opačným výsledkem. Z pěti náchodských hráčů, kteří bodovali, čtyři v polovině zápasu prohrávali. Náchod si vítězstvím nad Novou Pakou připsal první body do tabulky a opustil poslední místo. Další podzimní zápasy ale budou pro Náchod těžké, protože ze šestičlenné soupisky má nyní k dispozici jen čtyři hráče.

Hanuš – Erlebach         453:445

Hejna – Šmidrkal          472:446

Voleský – Folta             428:424

Hurdálek – Kazda         407:443

Tichý – Lánský             482:467

Špicner – Bajer             457:449